מפחדים להחליף עבודה?

יש סיבה שרבים מאיתנו נשארים באותו מקום עבודה חלק ניכר מחיינו. שינוי קריירה הוא תהליך מפחיד שעשוי לטלטל את הבסיס עליו אנו מתקיימים. עם זאת, יותר ויותר עובדים מוצאים את עצמך בעידן שלנו בתהליכי שינוי עבודה ושוק העבודה לובש אופי דינמי ומתחלף יותר מאי פעם.

כדי להבין האם הגיע הזמן להחליף עבודה – זמן לשינוי קריירה, חשוב שנזהה את המקום בו אנו ניצבים כיום והאם הגיע הזמן לנסות דברים אחרים. יפית אלנהורן – אימון מדויק לתעסוקה ופיתוח קריירה עומדת לרשותך ומעלה בפניך כמה שאלות שחשוב שנשאל את עצמנו באומץ.

האם אני חווה סיפוק במקום העבודה?

כיצד אנו קמים בבוקר? עם אנרגיות ליום חדש או גוררים את עצמנו לעוד יום במשרד בו אנו מתפללים שנוכל כבר לחזור הביתה? התלהבות וחדוות יצירה אינם דברים שניתן להתבלבל ביניהם, ועוד סיבות רבות נוספות – אולם כשזה עובד, זה פשוט עובד.

מה הם יחסי עם חברי לעבודה והממונים עלי?

יחסים במקום העבודה הם גורם משמעותי להחלפת עבודה. חשוב שנשאל במובן הזה מספר שאלות.

  • האם יש לי מרחב חופשי להתנהל בצורה מועילה?
  • האם יוצא לי לקבל לעתים קרובות הכשרה מתאימה שמקדמת את התפקוד שלי בארגון?
  • האם העבודה שלי מוערכת?
  • עד כמה סכסוכים, תככים ועימותים תופסים מקום ביום העבודה שלי?

מקום העבודה אמור לשמש לנו כמרחב להתפתחות שיהיה בטוח ונעים, במידה ומקום עבודתך אינו מספק את זה, ייתכן שהגיע הזמן לשינוי קריירה.

איך מתחילים להניע שינוי קריירה?

חשוב שנתווה תוכנית פעולה מפורטת. שינוי עבודה יכול להיות אחד מהפרויקטים המשמעותיים והחשובים שנעשה בחיינו. הצבת יעדים וציפיות לאחר תהליך חשיבה ארוך ומעמיק בו ננסה להבין לאיזה תחום ברצוננו לעבור הם קריטיים. ככל שנדע יותר טוב מה אנחנו רוצים ובאילו תנאים, החלפת עבודה תתחיל להיראות לא רק אפשרית יותר, אלא כנחוצה והכרחית.

יפית אלנהורן מזמינה אותך לליווי בשינוי קריירה

במהלך ניסיוני באימון בתחום הקריירה ליוויתי מתאמנים בתהליכי שינוי קריירה שסללו נתיבים חדשים ומרגשים בחייהם. על מנת לעבור תהליך מעצים ומשנה חיים, אני מזמינה אותך ליצור עמי קשר ולהתחיל לצעוד בדרך חדשה.