אימון תעסוקתי בדרום

אזור הדרום נכנס בשנים האחרונות לתנופה אדירה וחסרת תקדים. מוסדות אקדמיים, מתחמי תעשייה ומוסדות ארגוניים רבים הנכנסים לאזור מביאים עמם הזדמנויות תעסוקתיות חדשות ומרגשות ומאפשרים לך לקדם את עצמך בעולם התעסוקה ולהביא את הישגיך האישיים לגבהים חדשים. כדי ליהנות מאימון תעסוקתי בבחירת מקצוע שעשוי לשנות את האופן בו ניהלת את חייך עד עכשיו, יפית אלנהורן – אימון מדויק לתעסוקה ופיתוח קריירה, מעמידה לרשותך את הידע והכלים שצברה לאורך השנים ותסייע לך בכל הנדרש כדי לפתוח בקריירה חדשה.

אימון תעסוקתי לשכירים

לא תמיד קל לחשוב על כיוון מקצועי נכון. לאחר ניסיון בתחומי עבודה מסוימים, עם שאיפות מסוימות וציפיות מסוימות, קשה מאוד לדמיין שינוי ועוד יותר קשה לחשוב מה היינו רוצים במקום המצב הקיים. לכן, אימון תעסוקתי בבחירת מקצוע ברמה גבוהה אינו מתמקד רק ביתרונות ובחסרונות הטכניים של אפיקי הקריירה השונים, אלא יסייע לך להתבונן בעצמך וללמוד על הכישורים ונקודות החוזק שהיית רוצה שיבואו לידי ביטוי ולייעד את מסלול הקריירה שיאפשר לך לממש את עצמך בצורה הטובה ביותר. מעבר לשינוי בפן הכלכלי והתעסוקתי, מדובר בתהליך שבונה ביטחון עצמי רב וילמד אותך שיש בך כוחות שראויים למימוש ממצה ואיכותי יותר.

אימון קריירה לעצמאיות

יש לך יוזמה פרטית שתמיד רצית להתנסות בה? זה לא חייב להיות חלום פרוע. באמצעות הכוונה נכונה והקפדה על בניית אסטרטגיה מפורטת וארוכת טווח, ניתן להקים את עסק חלומותיך ולצאת למסלול מוכוון הצלחה בעולם העסקים הקטנים התחרותי והאינטנסיבי שפורח גם הוא באזור הדרום. עצמאיות בתחילת דרכן נכונו לדעת שהחלום להקמת עסק עצמאי הינו דבר אפשרי וניתן להגיע להישגים באמצעות נכונות ועבודה מתוכננת ואפקטיבית.

המסלול שלך לשינוי תעסוקתי משמעותי

אין סיבה לחשוש משינוי, הכוחות והכישורים הנדרשים לתהליכים כבר נמצאים בך, אשמח ללוות אותך בדרך אל השינוי המיוחל עם כל הניסיון והידע העומדים לרשותי.

לאימון תעסוקתי בבחירת מקצוע ולסיוע במעבר לתעסוקה עצמאית, אני זמינה לך בכל עת!

יפית אלנהורן – אימון מדויק לתעסוקה ופיתוח קריירה