אימון עסקי לקריירה עצמאית

אז אחרי שנים בעבודה בכפיפות למנהלים או במסגרת ארגונית החלטת להיות הבוס של עצמך? זהו יעד שרבים בישראל שואפים לו.

קריירה עצמאית עשויה להביא לידי ביטוי כישרונות רבים שתמיד ידעת שהיו בך ולא יכלו להתממש. עם זאת, המעבר מציב אתגרים רבים וחשוב שנדע כיצד להתמודד עמם בצורה הטובה ביותר.

יפית אלנהורן – אימון מדויק לתעסוקה ופיתוח קריירה, מזמינה אותך לעבור תהליך מעמיק ומקיף באימון לניהול העסק שיסייע לך בצעדיך הראשונים בהקמת העסק העצמאי שלך.

מחזון לתוכנית עבודה

כל עסק מתחיל ברעיון שמבזיק בעיני רוחך. כדי שיוכל להתממש במציאות בצורה הטובה ביותר, נדרשת אסטרטגיה מקיפה. בתהליך שנעבור יחד, נתווה את ה"אני מאמין" של העסק שלך, את החזון ואת היעדים שברצונך להשיג בהתנהלותך העסקית. לאחר שיהיו לנו את אלו, נוכל להתחיל לפרוט אותם למשימות מוגדרות ולקבוע מועדים עד למימושם במציאות. חשוב שנזכור, עסק ללא תוכנית ויעדים הוא עסק שמתנהל באפילה.

עבודה אישית

בכל הנוגע לאימון עסקי, אימון עסקי לעצמאית שבקריירות אינו נוגע רק לעניינים טכניים, אלא בעיקר לפן האישי העומד בבסיס ההתנהלות העסקית שלך. נשאל יחד מה הן המוטיבציות המניעות אותך בהתנהלותך העסקית, מה הם התהליכים האישיים המפעילים אותך בכל פעילות ואילו מהם עשויים להוות אתגר וכיצד ניתן לייעד דפוסים חדשים שישרתו אותך בצורה טובה ומקדמת יותר.

ניהול עצמי להצלחת העסק

אחד הקשיים בניהול העסק שעלנו לנהל את עצמנו בעסק, אנחנו מבצעים את העבודה גם של המנהלים וגם של העובדים משימה די מורכבת ואפילו יש שיגדירו אותה כמתישה. במסגרת תהליך האימון אלווה אותך באמצעות כלים אימוניים וניהוליים לניהול העסק, נבחן באופן קבוע את המטרות והיעדים, ונבדוק אלו כלים לניהול עצמי בזמן יתאימו ויאפשרו לך לנהל את ריבוי המשימות וניהול הפעילות השוטפת של העסק.

אימון לניהול העסק יאפשר לך לבנות קריירה עצמאית ולקבל כלים לניהול העסק שברשותך .

לפרטים נוספים על תהליך אימון אישי להצלחת העסק, ניתן להשאיר את פרטיך ואחזור אליך בהקדם.

יפית אלנהורן- אימון מדויק לתעסוקה ופיתוח קריירה