איך לבחור מאמנת לקריירה

אם חשבת על שינוי משמעותי באופן בו מתנהלים חיי העבודה והקידום האישי שלך, אם נמאס לך שכבר שנים לא זכית לקידום בעבודה ואם ברצונך לרכוש כלים מתקדמים לפיתוח קריירה שתפרה את חייך ותספק לך משמעות, ייתכן מאוד שכדאי לך להיעזר בליווי מקצועי. כיום, פיתוח קריירה הוא תחום בפריחה ובעלי מקצוע רבים יוכלו לספק לך ארגז כלים מגוון ואיכותי שיקדם אותך בתחום העיסוק שלך ויסייע לך להגיע למחוזות חדשים. כדי לבחור את מאמנת לקריירה המתאימה, ישנם כמה היבטים שכדאי שניקח בחשבון.

ניסיון בתחום

מאמנת קריירה טובה, תותיר מאחוריה שנות ותק רבות במגוון תחומי קריירה. חשוב שנברר כמה שנים בדיוק היא עוסקת בתחום של פיתוח קריירה, באלו ענפי תעשייה יצא לה לרכוש ניסיון זה.  ועם אלו כלים היא עובדת: כלים אימוניים, כלים טיפוליים, כלים תעסוקתיים והאם היא משלבת בין הכלים.  האם הניסיון שברשותה הינו בעבודה פרטנית או קבוצתית. והאם יש ברשותה גם ניסיון בעולם העסקים. לכל אחד מהתחומים הללו משמעות בפני עצמה וככל שהניסיון יהיה נרחב יותר כך יהיה באפשרותה של המאמנת שלך לייעד לך כלים מותאמים יותר לקידום בעבודה שמעניינת אותך.

ידע מקצועי

מה ההכשרה שלה בתחום פיתוח קריירה? האם מלבד ניסיון בעולם העסקים ובתרבות תאגידית ישנו ניסיון וידע באימון? בייעוץ עסקי? בטכניקות פסיכולוגיות וטיפוליות שונות? אימון אישי בתחום הקריירה טוב יתחיל דווקא מהאינדיבידואל וניסיון להכיר את המבנה האישי ואת המוטיבציות העומדות בבסיס ההתנהלות של המתאמן במקום העבודה. כמה טיפים יעילים, אפשר לקבל בכל מקום, אך כדי לעבור תהליך מעצים שיבנה ביטחון ויספק כישורים חדשים, דרושה הכשרה מקצועית ענפה והיכרות עם תחומים מרובים.

המלצות

אימון קריירה איכותי יותיר אחריו שורה ארוכות של לקוחות עבר מרוצים שעברו את התהליך ונתרמו ממנו משמעותית. חשוב שנחפש אנשים שעברו בעבר את תהליך האימון ונוודא אילו תוצאות הופקו מהתהליך בכל הקשור לפיתוח קריירה. התוצאות ידברו בעד עצמן יותר מכל הבטחה או נפנוף בתעודות.

יפית אלנהורן – אימון מדויק לתעסוקה ופיתוח קריירה

עם ניסיון רב בעולם העבודה, מאמנת לקריירה ופיתוח תעסוקתי הן בעבודה פרטנית והן כמנחת סדנאות תעסוקה, עם מגוון כלים וידע מקצועי בתחום האימון והתעסוקה אשמח ללוות אותך במסע שלך בעולם העבודה ופיתוח הקריירה הבאה שלך באזור הדרום הנמצא בתנופה ומציע הזדמנויות תעסוקה ייחודיות וחדשות.